Envy

30. července 2012 v 19:16 | Envy |  Účastníci
Zdravím, já jsem Envy. Za dva roky dospělá, s duší šestiletého dítěte…

"Koukej mi vrátit ty brejle nebo začnu spoilerovat!!"

Dělím lidi kolem mě do dvou kategorií. Na lidi co mě nemaj rádi a na lidi, co se mě pokoušej zabít. Tu druhou skupinu tvoří moje kamarádky. Rodina nikam nepatří, rodina je rodina.

Víte, na první pohled jsem pro lidi nezajímavá obrejlatěná šprtka. Lidi co mě znají déle vědí, že jsem neuvěřitelně líná, celý dny nejradši hraju mmorpg hry, čtu mangy + povídky a sleduju anime a přitom nějakým záhadným způsobem mám stále dobré známky. A taky že jsem naprostý blázen do psů, koček, plyšáků a svíček, no a ještě pastelek… Ehh, to je jedno.

Jsem zatraceně nevšímavá. Nevšimnu si věcí, pokud mi je nestrčíte přímo pod nos a neřeknete "Tohle je ono!" Ráda se směju a mám všeobecně veselou povahu, akorát to ne vždy dávám najevo. Na všechno mám vlastní názor a bohužel většinou přesně ten opačný, než většina lidí.

Považuji se za šílence a nikdy není jisté, jak se zachovám v dalším okamžiku. Také jsem pořád někde hlavou mimo a často je těžké poznat, jestli si z lidí dělám legraci nebo to míním vážně.
Já: "Ty jsi ale blbá…"
"Ty to neříkej, od tebe to zní až moc upřímně!"

Na Dreamer's Ship se řadím mezi pisálky, ale není vyloučeno, že se tu čas od času objeví i nějaká moje kresba.

Jo! A miluju Pana dinosaura: http://envy-chan.blog.cz/1105/zamilovana-envy


----

Obrázek je od naší drahé Vivi Sector. Přikládám i původní skicu, kterou včera "načmárala", když jsem se jí zeptala, zas jakého člověka mě má, ať nakreslí takový výraz. Je pěkné vědět, že vás kamarádky mají za usměvavou, ale ďábelskou osobu ^^ (jak mi sama poté řekla)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama