Durwen

21. srpna 2012 v 20:25 | Durwen |  Účastníci

Zdravím. Durwen, jméno mé. Věk vám udávat nebudu, stejně byste mi nevěřili. Duševně jsem zhruba na úrovni jedenáctiletého dítěte, ale myslím, že průběhem času si o mě uděláte vlastní obrázek.


"Muňjá..."


Jsem neunavitelný knihomol, který vraždí, když mu seberete čtivo. Je jedno jaké, ale spíš mám radši fantasy. A mangu! Díky tomu, že skoro pořád ležím v knížkách lidi tvrdí, že musím být chytrá. NESNÁŠÍM, když někdo říká, že jsem chytrá! *Pozor, pokud toto slovní spojení použijete na její osobu, kouše! * Spousta lidí mě pak totiž v kombinaci s mým chováním a účesem má za druhou Amy Farah Fowlerovou.

Teď ale vážně. Správně bych se asi měla jmenovat racek chechtavý. Směju se hodně, ráda a skoro všemu. Je to můj vlastní způsob, jak se obrnit proti různým urážkám, posměškům a spol. Je smutnou pravdou, že ne všichni vás musí mít rádi.

Většina lidí mě vnímá jako tu brejlatou, uchechtanou a trošku trhlou holku odvedle. Moc toho o mně neví. A jsem za to ráda. * Bojí se, co by řekli na tu její úchylku na zázvor a kočičky. *. A navíc jsem ještě šílený snílek.

Říkají, že jsem brutální. Nevěřte jim, není to pravda. Je to jen menší chyba v Matrixu. *Menší? Menší?! Tomu ty říkáš menší, když přijdeš na apríla do školy s maketou krvavé motorové pily?! *

Jinak zájmy? Již mým alter-egem zmíněné kočičky, poté čtení, kreslení, surfování po netu a nervování všech okolo. *Nezapomeňte, že pospíchat se musí po-ma-lu…*
Na Dreamer´s Ship mě přivedla tady Envy, která má mé svolení řadit se mezi pár mých přátel. *hojí si komplexy, zakrslík* Budu sem spíše psát, ale možná si i párkrát vezmu otěže kreslířského koně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama