Bea

4. září 2012 v 21:45 | Envy |  Planety

Planeta BeaZdroj tepla: Hvězda Starshine

Měsíc: Planeta Bea má pouze jeden malý měsíc, který obyvatelé nazývají Dědeček, nikdy se nezjistilo proč.

Životní podmínky: Je zde stálých příjemných 20°C až 25°C, téměř neměnné počasí kromě občasných dešťů.

Geologie: Planeta Bea je kulatá a kromě několika málo údolíček plná rovinek. Téměř celý její povrch pokrývá zelená tráva, která je protkána říčkami s pitnou vodou, která je také tou nejchutnější v celém vesmíru.

Hydrologie: Povrch planety Bea protkává spousta menších říček a řek. Jezera jsou k nalezení pouze v údolích.

Fauna a flóra: Roste zde spousta květin a i něco málo ovocných keřů a stromů. Ani jeden z nich není jedovatý ani nemá žádné vedlejší účinky, kromě zahnání hladu. Co se týče fauny: mimo hlavních obyvatel planety se zde ještě hojně vyskytují různí pestrobarevní motýli a medonosné včely.

Obyvatelé: Hlavními obyvateli planety Bea jsou ovce. Jejich zbarvení je bílé, popřípadě se můžou vyskytnout i jedinci s lehounce namodralou srstí. Ovečky si zde žijí svůj spokojený život, nestarajíce se o ostatní vesmír. Dalo by se říct, že planeta Bea je takový ovčí ráj a je původním domovem všech ovcí ve vesmíru, ovšem z ní bylo v minulosti několik obyvatel ukradeno a tak se ovce dostali z planety Bea do dalších koutů vesmíru. Když zde má nějaká ovce zemřít, tak se vznese nahoru k nebi a stane se z ní další z mnoha mráčků zdobících oblohu planety.

Čas: Obyvatelé planety čas nevnímají, když je světlo, tak je den, ovečky vesele skotačí a pojídají trávu. Když je tma, je noc a odpočívají.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama