Mrs Universe

15. září 2012 v 23:58 | Mrs Universe |  Účastníci
Nazdar, moje přezdívka na blogu je (jak jste si mohli všimnout v nadpisu) Mrs Universe - prězdívka je narážka na jeden z mých oblíbených seriálů - Firefly (can't stop the signal, Mal :D) prěsněji na Mr.Universe(kterého propíchli...., jako Washe....takže tímto vyzývám všechny kdo se mě bodou kdy pokoušet zabít - prosím, udělejte to nějak originálněji).

K projektu jsem se dostala přes jednu z mých momentálně nejlepších kamarádek Erishiku se kterou chodím do třídy.
Hned sem si říkala že do toho půjdu, protože na vymýšlení věcí a událostí které neexistují a ignorování reality sem expert (moje sociální zařazení by se dalo popsat jako: "Ahóój, páni doteď sem tě neviděl, ale pak sem přišel na to, že nemam propisku/kružítko/čtvrtku/domácí úkol/......). Kromě toho že se vůbec neučím a přesto mám dobré známky (myslím že to je moje superschopnost), jsem hrozně líná, takže tohle bude v podstatě první náznak jakékoli tvůrčí činnosti z mé strany a doufám že to vyjde.

V podstatě nevím co o sobě dál říct, takže možná.... seriály!!, dobře, jsem ujetá na sci-fi a fantasy (hlavně sci-fi), takže koukam na Stargate (všechny 3), Doctora Who, Torchwood, Firefly (jak už sem znínila), Sherlock, Mortal Kombat: Legacy (webserial), Sanctuary, ehhm... no je jich mnohem víc ale nemůžu si je teď všechny vybavit. Zrovna včera sem začala koukat na Supernatural, chystám se na Fringe, Game of thrones, Battlestar gallactica, atd....
Kromě seriálů koukam na spoustu filmů, u těch ani nebudu dávat příklady protože těch je fakt hodně. Poslední dobou sem hodně ujetá na Marvelovky - nejvíc na asi Ironmana a Thora(...)

No to bude asi všechno, doufám že se vám budou moje povídky líbit, nejspíš občas i něco nakreslím (takže nešetřete neupřímností a když tak řekněte že je to hezké).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Durwen Durwen | 19. září 2012 v 15:59 | Reagovat

Tak Tě u nás vítám... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama