Galaxie 9 - Linor

22. března 2013 v 21:38 | Envy |  Galaxie
Linor je poměrně často opomíjená galaxie - je čtvrtá nejmenší a v čem hlavně vyniká, je magie, ve které ji ale daleko předčí galaxie Spiritus Portus. Krajiny planet v Linoru jsou sice malebnější a dechberoucnější než ve Spiritus Portus, ty ale moc návštěvníků a cestovatelů do galaxie moc nelákají. (Ani Radegast Daruk této galaxii nevěnoval moc pozornosti, dokud to nebyla poslední galaxie, kterou se ještě nepokusil obsadit.)
Co ale málokdo (ani cestovatelé) ve vesmíru ví je, že zdejší planety mají léčebné účinky. Pouhý pobyt na planetě z této galaxie pomáhá léčit veškeré nemoci a zranění. Proto se obyvatelé Linoru dožívají velice vysokého věku a z pravidla mají pevné zdraví.
Mezi menším množstvím planet probíhají války z různých (a většinou hloupých) důvodů. Ty ale většinou nejsou tak strašlivé, převážně si znepřátelené planety dělají vzájemně naschvály. Přesto ale bude lepší, pokud se nechcete nechat zatáhnout to malicherných sporů znesvářených planet, vyhnout planetám, kde se právě bojuje/probíhají války.

Seznam planet v galaxii:

---
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama