Terr

2. března 2013 v 18:27 | Terr |  Účastníci
Čau lidičky!


Dobrá, takže je řada na mě, co? Nejdříve začnu poděkováním Envy, že mi ukázala její projekt. Vypadal zajímavě a tak jsme jí nabídla pomoc, kdyby nějakou potřebovala, protože mám stejně spoustu volného času (hodně si stěžuju, že jsem tak-strašně-moc zaneprázdněná, když stejně ve svém volném čase nedělám nic produktivního).

Ehem, jméno je Terr, líná ilustrátorka (co ráda odkládá věci na později). Najdete mě flákající a ploužící se okolo, při hledání nějaké "oběti", kterou můžu snadno vyděsit.

Když mi před tvář strčíte něco naprosto rozkošného, no, už to nebudete schopni dostat zpátky.

Vznětlivá, hyperaktivní, strašpytel, líná, snílek s otevřenýma očima, co dalšího by se o mě dalo říct? Oh, už vím, zmínila jsem se, že můj humor je suchý a těžko srozumitelný? Ne? Ne. I když na první pohled můžu vypadat dotěrně, upřímně jsem pouze plachý a trapný tučňák co neví, o čem má mluvit. Jestliže nerozumíte jediné věci, kterou říkám, tak to je normální :D

…Jo, co ráda dělám. Podívejme se… Ráda zpívám, kreslím, čtu mangu nebo sleduji anime, hraji MMORPG, hraji hry a sbírám, co lidé píší/kreslí/zpívají ^ q ^ Oh, a škádlím kamarády! Miluju škádlení svých kamarádů. Mohla bych sedět doma celý den a stále bych měla co dělat, vážně. Ale, samozřejmě, býti líná mě brání před malováním.

Tak asi, uvidíme se! Miluju vás, lidi >9o

Překlad: Envy
Originální text
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama