Část patnáctá: Chlebyho má každý rád

12. července 2013 v 19:00 | Erishika |  Vesmír v krystalu od Erishiky
Zdar! ;)
Momentálně jsem pryč, ale nebojte, zase přijdu a budu si moct přečíst všechny vaše (anti)komentáře xD Ne, vážně! Měli byste komentovat, ať vím, že to taky někdo čte ;)
V této části (už je jich 15!) se těžkooděnec představí a pomůže našemu páru pryč.Část patnáctá: Chlebyho má každý rád

Cris s Anthonym opatrně přiběhli k táboru ZP jednotek a neznámý muž je dovedl až dozadu k teleportu. Zrovna když už nastupovali na plošinu zastavil je další těžkooděnec.
"Stát! Musíte se nejdřív prokázat!" rozkřikl se na ně. Ten vepředu si opatrně sundal helmu a naštvaně pohodil svými vlasy. Byly zářivě blonďaté, ale to je tak jediné, co ti dva viděli. Oproti tomu se ten těžkooděnec rozklepal a začal se omlouvat. Blonďák si zase nandal helmu.
"Ti dva jsou se mnou," řekl a otočil se na ně. "Budova Ω, patro 3659, pokoj Chlebediáha Pšžrastomodála," oznámil počítači a po pěti sekundách trapného mlčení byli teleportováni.

Objevili se ve velmi prostorném a čistém pokoji. Všude, i na stěnách, byly krásné, hebké a šedé koberce. Postel byla tak velká, že by se do ní vešlo pět lidí a pes. Oknem, které zabíralo jednu stěnu, sem pronikalo jemné oranžové světlo. Na stole se povalovaly stohy knih a papírů, další stůl byl zase zavalen chutným jídlem. Chlebediáh, jak oba předpokládali, si znovu sundal helmu a pohodil ji do rohu. Natáhl se na pohovku a se zájmem je pozoroval. Cris si taktéž odložil, ale neskončil u helmy, naštěstí se zarazil po svléknutí uniformy. Anthony ho následoval a zatímco Cris se vrhl na jídlo, Tony se podíval z okna.
"To je nádhera," vydechl. "Tahle je ze všech nejvýš, co? Je to jak v neb- proč je na tamté budově nakreslená prdel?" zarazil se.
"Já to říkal!" rozzářil se Chlebediáh. "Ehm, tedy... Ještě jsem se nepředstavil. Mé jméno je Chlebediáh Pšžrastomodál," usmál se a natáhl k Anthonymu ruku.
"Anthony Blake," mávl na něj Tony zatímco si prohlížel knížky. Chlebediáh se tedy otočil na Crise. Ten ho popadl a divoce mu třásl rukou.
"Cris Tall," řekl s plnou pusou a polkl. "Chlebediáh je strašně dlouhé, budu ti říkat Chleby," zakřenil se a pustil se znovu do jídla. "Mmm! Tony! Tohle musíš vyzkoušet!"
Anthony k němu došel a vzal si kus podivného dortíku radioaktivně zelené barvy. Chvíli se mu zdálo, že trochu září. Ukousl a v té chvíli nemohl uvěřit vlastnímu jazyku. To bylo to nejlepší jídlo, jaké kdy jedl.
"Chutná dobře, že? Škoda, že má tak hrozné jméno. Ale to vám ani radši neřeknu," zasmál se Chlebediáh a vzal si něco, co vypadalo, jako kdyby měla ryba sex s donutem.
"Zkus tohle," řekl Cris a podával Tonymu další kus.
"Nehodláš mě tu snad krmit, že ne?" zeptal se podezřívavě.
"A co vy dva tu vlastně děláte?" zeptal se Chleby a rozplácl se na pohovku.
"Chtěli jsme se sem podívat, četl jsem, že tu máte skvělé obchodní centrum," zamumlal Cris.
"Aha, takže na líbánkách!" rozzářil se Chlebediáh a pohodil vlasy.
"Zkus spíš pohřeb," procedil mezi zuby Anthony.
"Ale on řekl, že -" začal Chlebediáh namítavě.
"Jo, on toho namluví. A taky kvůli němu jsme se netrefili na přistávací port a zahučeli jsme dolu."
"Tak to jste byli vy?" zasmál se nevěřícně Chlebediáh.

Najednou Rada rozrazila dveře a spěšným krokem došla až k nim.
"Vládče Pšžrastomodále! Již dlouho máte být na slavnosti při otevření nového patra v budově "ɷ"! Vaše -," prohlédl si Crise a Anthonyho, "radovánky si můžete odložit na později," řekl vážně sir Pšžrast.
"Ah! To jsou mí noví kamarádi! Krystal a Anthony Blake!"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama