Milenci v bouřce

7. srpna 2013 v 21:18 | Erishika |  62 pohádkových nocí
Ahoj! :)
Je tu další pohádka! Trochu smutnější a trochu děsivější!


Milenci v bouřce

"Byla nebyla jednou jedné noci velikánská bouřka, obloha se blýskala a všude se ozývalo strašlivé hřmění. Právě té noci se v lese snažily dvě osoby najít úkryt před deštěm i nepřítelem. Ukryli se v malé rozpadlé chaloupce, zavřeli za sebou dveře a hluboce oddechovali.
Jeden z nich byl mladý chlapec v oranžové róbě a měl dvě hlavy. Byl to totiž Flaupratský mnich, který utekl do světa. Jmenoval se Callum Moreno a jeho oči se pyšnily krásnou hnědou barvou jako čokoláda.
Za ruku držel dívku jménem Rochelle Wolfe, která byla dcera bohatého obchodníka z Pšžrastomodální planety. Její mokré tmavě hnědé vlasy se jí lepily na bledý obličej. Oči stejně hnědé barvy jako jejího přítele se blýskaly strachem. Přitulila se ke Callumovi a po tváři jí stékala slza. Callum ji pevně objal a jedna z jeho hlav ji políbila na čelo.
Potkali se na planetě ♪♫♪, kam Rochelle jela se svým otcem za obchodem a kam se Callum vydal, aby poznal hudební průmysl. Oba nakonec zašli na představení slavné Lucille. Callum tam pracoval jako číšník a Rochelle tam byla se svým otcem. Samozřejmě, že to byla láska na první pohled.
Rochelle byla ze začátku z jeho počtu hlav nervózní, ale když zjistila, že má všechny oči jen pro ni a na Lucillu se ani jedním okem nepodíval, hodila to za hlavu. Callum byl spíš nervózní z jejího otce. Byl obtloustlý, nepřívětivý až nerudný. To ale nezabránilo, aby se ti dva setkali a naplánovali spolu útěk. Otec je ovšem přistihl a chtěl donutil Rochelle, aby se nezahazovala s dvouhlavým číšníkem. Dal jí ultimátum, buď se vrátí nebo toho kluka dá zabít. Callum se ale nedal zastrašit a tak spolu utekli. Jenže Rochellin otec to myslel vážně, najal si zabijáka z planety Karoten a dal mu za úkol, aby zavraždil oba dva.
Ten nájemný vrah je sledoval až na planetu Suglith a právě v tu osudnou noc je dostihl. Pomalu otevřel dveře od chaloupky a potichu vešel dovnitř. Rochelle a Callum ho slyšeli a strachem ztuhli. Vrah se k nim pomalu přiblížil, věděl, že jsou schovaní za stolem.
Stačila jedna rána nožem do srdce a chlapec byl mrtvý. Další rána usmrtila i dívku.
Aby vrah dostal zaplaceno, vyloupl jí oko a donese jej otci mrtvé Rochelle.
Chceš ho viděl?" zeptal se zlomyslně starší Mrkev jeho dcery. Malá mrkvička zaječela při pohledu na bulvy a běžela do svého pokoje.
"Tati, ty si hroznej!" volala na něj cestou.
"Já vim," potutelně se usmál a prohlédl si znovu to oko. "Snad mi to ten chlap uvěří."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama