Část dvacátá sedmá: Adrianna

22. července 2014 v 19:41 | Erishika |  Vesmír v krystalu od Erishiky
Čau, tak mi to trvalo trochu déle... Aneb konec roku, Festival Fantazie a tábor... Ale neskončila jsem s tím, páč mám pořád s těma dvěma velký plány!
A když se mi to povede, tak to bude vycházet častěji :D


Část dvacátá sedmá: Adrianna

Anthony s Crisem potichu následovali Calluma, který kličkoval mezi regály. Pak je rychle zastavil.
"Tak, jsme tady," řekl a oddychl si. "Když se vmísíte do tamtoho davu a budete se chovat slušně, neměl by vzniknou žádný problém. Já radši budu dnes pracovat, kdybyste mě potřebovali," usmál se. Oba mu poděkovali a rychle vklouzli mezi dvě skupiny velmožných pánů. Cris se svým sáčkem tolik nevybočoval jako Anthony ve flanelové košili. Cris si všiml, že je Tony nervózní a tak si "vypůjčil" sako z věšáku a podal mu ho.
"Kde jsi to vzal?" zeptal se překvapeně. Cris na něj jenom mrkl a natáhl krok. Tony si ho po chvíli hodil na sebe a doběhl Crise.
U vchodu do sálu je zastavila slečna fialové pleti a zamrkala na ně.
"Vaše jména?" zeptala se s úsměvem a stydlivě pokukovala po Crisovi. Cris toho využil, vzal jí za ruku a políbil jí na hřbet ruky.
"Spíš by mě zajímalo, jak se jmenujete vy," řekl usmál se. Dívka se zamodrala a ukázala na svoji vysačku.
"Adrianna? To je krásné jméno, stejně tak krásné, jako jste vy." Anthony si naštvaně odkašlal. Dívka si toho všimla a hned v ní hrklo. Nervózně se podívala do seznamu a prohrábla si krátké modré vlasy.
"My jsme tu na jméno Wolfe, ale chceme sedět sami spolu."
"Tak vy jste od pana Wolfeho? Tak to pojďte dál, pomocnice Vás ráda usadí," řekla a znovu se zamodrala. "A pokud chcete trošku romantické místo, tak se nestyďte to říct, ještě je jich pár volných a jsou opravdu úžasná." Dívka se zasnila. "Tak to si k nám můžete kdykoliv přisednout," mrkl na ni Cris a pak vzal za ruku Tonyho, který se tvářil velmi nechápavě.

Poté, co zmizeli ti dva v sále, prošel kolem ní Callum v uniformě a Adrianna se mu svěřila, že by tak moc chtěla být na místě toho hnědovlasého kluka. Callum ale netušil, že se jedná o Crise a tak to odkýval a šel dál.

Další nafialovělá pomocnice je usadila ke stolku celkem blízko k pódiu. Cris od vedlejšího vchodu odkoukal to gentlemanské přisouvání židlí a to Anthonyho velmi vyděsilo.
"To se dělá jenom slečnám!" sykl na něj a zakýval hlavou. Poté, co se Cris konečně usadil, Tony se k němu nahnul.
"Tak co budeme dělat teď? Zkusíš se spojit s lodí?"
"Jo... ale jak?" zeptal se hloupě Cris a Tony na něj chvíli zíral s otevřenou pusou.
"P-počkej... Jak ale jak? To jako, že jsme se sem nacpali, kvůli tomu, aby Teo znovu slyšel Lucille a ty ani nevíš jak?"
"Ehm," ozval se vedle nich Callum, "tady máte vysílačku," řekl a podal jim skoro telefon. "Jen tam zadejte souřadnice své lodi a bude to." Usmál se na ně jednou hlavou, zatímco druhá si prohlížela hosty. Cris se na vysílačku radostně podíval.
"Skvělé! A jaké máme souřadnice?" otočil se na Tonyho. Ten se praštil do hlavy.
"Dej mi to," řekl a zkušeně do vysílačky vyťukal číslo. Cris se chtěl zeptat, jak to, že si to pamatuje, ale to to už vzal Teo a zároveň ve stejné chvíli zhasla světla. Callum rychle odběhl a začala hrál jemně hudba.
Na pódium vyšla Lucille. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama